Londra’da alerji tedavisi

Londra’nın göbeğinde bizim özel klinikte hoş geldiniz.

Biz teşhis, Allergien- ve astım tedavileri tıbbi gözetim altında alerji immünoterapi SIT modern testler sunuyoruz.

Size Londra’nın merkezinde güvenli ellerde kliniğimizde hissetmek istiyorum.

Biz bugüne kadar tanı ve astım tedavisi, alerji ve diğer hastalıkları yürütmek ve en son bilimsel araştırma sonuçlarını kullanın.

Eğer otları, ağaçlar veya çalı, evcil hayvan ya da toz akarları gelen polen alerjisi varsa, size bir prick sunabilir. biz önemli ölçüde azaltan ve hatta alerji tamamen iyileşir, hastalığın ileri ilerlemesini engelleyen bir tedavi yoluyla yanınızda Gerekirse.

Alerji testi için moleküler biyolojik yöntem

alerjen çip fazla 112 farklı alerjenler kaynakları allerjen küçük bir cam slayt içerir. Bu, çeşitli alerjen IgE yanıtı profilinin doğru belirlenmesine izin verir ve alerjik hastalardan alınan kan yalnızca küçük miktarda gerektirir.
ISAC’dir
Bu alerjik hastalıkların tedavisi geliştirilebilir ve orijinal alerji tetikler hale tespit etmek mümkün kılar.

SIT SLIT

Eğer çok fazla meşgul olduğu için sık sık Londra’ya gelmek yapamıyorsanız, biz dilaltı immünoterapi (iğnesiz tedavi) sunuyoruz.

alerjen aşı, damlalar ya da tablet hastanın evinde her alınabilir. İki dakika bekler, dil altında ilaç koymak ve daha sonra aşağı ilacı yutar. (Endikasyonları ve kontrendikasyonları vardır)

enjeksiyonlar yöntemi ile İmmünoterapi – Bizim hastane SieIn olabilir, burada yaşayan bir ay Londra’ya gelip ya da hatta zamanınız varsa immünoterapi almak SIT. Bizim Aertzen ile kişisel danışmanlık gerekir.

Londra’ya hareket olursa, biz bize bir başladı duyarsızlaştırma devam edebilirsiniz.

Biz minimuma riskini azaltmıştır. Tüm hastalar gözlem altında talimatlarına göre, enjeksiyondan sonra bir saat için geçerlidir. Tedavi sırasında alerjik bir reaksiyon durumunda olan saat yoğun bakım ekibi, etrafında bulunmaktadır.

ürtiker ve bronşiyal astım hastaları için, biz kuralın çok etkili bir tedavi beihaltet anti-IgE aylık enjeksiyon var.

Her tedavi için, her hasta endikasyonları ve kontrendikasyonları orada. Bunun için bizim Aertzen ile kişisel bir danışma ihtiyacımız var.

Aşağıdaki linke altında bütün siteyi Google çevirebilir:

Copyright 2024. All Rights Reserved